Ana Sayfa Haber Haber Arşivi 2005.04.13 -Ayancık Devlet Hastanesinde yangın paniği

2005.04.13 -Ayancık Devlet Hastanesinde yangın paniği

Ayancık Devlet Hastanesinde yangın paniği

Ayancık Devlet Hastanesinde 13.04.2005 günü saat 13.30 sıralarında yoğun bakım ünitesi yakınındaki oksijen tüpünün alev alması sonucu yangın çıktı. Alınan bilgiye göre bir refakatçinin oksijen tüpünü açmak istediği sırada oksijen parlaması ile birlikte yanında bulunan pvc plastik kaplı kapılar alev aldı.

İki kişinin hafif şekilde yaralandığı olayda yoğun duman oluşması üzerine zehirlenme tehlikesi geçiren hastalar itfaiye ve hastane personeli tarafından acele olarak tahliye edildi. Bazı hastalar itfaiye merdiveniyle pencerelerden dışarı çıkarıldı. Kısa süreli bir panik yaşanan olayda herhangi bir can kaybı olmaması sevindiriciydi. Polisin de güvenlik önlemi aldığı olay yerine gelen ilçe kaymakamı yetkililerden bilgi aldı.

SeSiÖz
Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardım, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu site ismi olarak benimsedim. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadım. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments