Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Haber Haber Arşivi 2005.04.19 -MHP İlçe Başkanı Recep Demirboğa toprağa verildi

2005.04.19 -MHP İlçe Başkanı Recep Demirboğa toprağa verildi

Sinop’un Ayancık İlçesi’nde kıl dönmesi nedeni ile ameliyata alınan fakat ameliyat sonrası belirlenemeyen bir nedenle 19 nisan Salı günü hayatını kaybeden MHP Ayancık İlçe Başkanı Recep Demirboğa, gözyaşları arasında toprağa verildi.
Cenazeye, İlçe Kaymakamı Mustafa Hotman, Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, MHP İl Başkanı Mehmet Şişek, çok sayıda partili vatandaşlar katıldı. Recep Demirboğa, Merkez Camiinde kılınan cenaze ardından Denizciler mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi. Hayatını kaybeden MHP Ayancık İlçe Başkanı Recep Demirboğa ameliyat sonrası şüpheli ölümü sonrası otopsi yapılmak üzere Ankara’ya götürülmüştü. Konuyla ilgili soruşturmanın sürdüğü kaydedildi.
(S.Özşahin – 22.04.2005,Türkiye)

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments