Pazar, Ekim 17, 2021
Ana Sayfa Haber Haber Arşivi 20060725 -Hilal TV Programcısı Mustafa Özcan Güneşdoğdu Ayancık'taydı

20060725 -Hilal TV Programcısı Mustafa Özcan Güneşdoğdu Ayancık’taydı

Hilal TV Programcısı Mustafa Özcan Güneşdoğdu Ayancık’taydı

Hilal TV de “İlahi Muhabbet” isimli bir program yapan Hafız Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Cömert’lerin küçük Furkan’ın sünnet merasimi dolayısıyla Ayancık’taydı.

25 Temmuz 2006 günü yapılan sünnet merasimine yine TV 5’de komedi programları hazırlayan Sezgin Maden ile katılan Mustafa Özcan Güneşdoğdu, programa Kur’anı Kerim okuyarak başladı. Bilindiği gibi Hafız M.Ö.Güneşdoğdu, Kur’anı Kerim Okuma Yarışmasında Dünya 1.ncisi olmuştu. Programda birbirinden güzel ilahilerle misafirlerin gönüllerine hitabetti. Komedyen Sezgin Maden de Kemal Sunal, Metin Akpınar, Demirel, Sabancı gibi ünlülerin taklidini yaparak gelenlere hoşça vakit geçirtti.

Programda İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş da bir konuşma yaparak Sünnet’in öneminden bahsetti. Proğram, Köprübaşı Camii İmam Hatibi Fikret Yaman’ın yaptığı dua ile sona erdi.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments