Perşembe, Eylül 23, 2021
Ana Sayfa Haber Haber Arşivi 2007.09.11 -Ayancık'lı Kamil Kandemir Hilal TV'de İlahi Muhabbet Programındaydı

2007.09.11 -Ayancık’lı Kamil Kandemir Hilal TV’de İlahi Muhabbet Programındaydı

Ayancık’lı Kamil Kandemir Hilal TV’de İlahi Muhabbet Programındaydı

Ayancık Armutluyazı Köyünün Keleşoğlu Mahallesinden Kamil Kandemir Hoca, Hilal TV’de 11.09.2007 Salı akşamı 22:30 da başlayan ve Mustafa Özcan Güneşdoğdu’nun hazırlayıp sunduğu “İlahi Muhabbet” proğramına konuk olarak katıldı.

Kamil Hoca Sivas ili İmranlı ilçesinde Merkez Camii Din Görevlisi olarak imamlık yapıyor. İmranlı’daki çocuklardan oluşturduğu ilahi korosu proğramda iki ilahi sundu. İlki Medine yollarında, ikincisi de Annemin hayali.

Mustafa Özcan Güneşdoğdu’nun “Genç imam hatiplerimizden, Sivas İmranlı Merkez Camii imam hatibi. Orada çok faal, çok aktif, hastane ziyaretleri ve esnaf ziyaretleriyle akşama kadar oradaki insanlarla hemhal oluyor. Bunlara yakinen şahid olduk,” diye tanıttığı Kamil Kandemir de kendini tanıtarak şöyle dedi:

“1981 Ayancık Doğumluyum. 1999’da Ayancık İmam Hatip Lisesinden mezun oldum. 2001 yılında Sivas İmranlı ilçesinde Merkez Camii İmam Hatibi olarak göreve başladım. O günden bu güne devam edip gidiyorum. İlahi söyleyen bu çocuklardan 6 tanesi burada ama sayıları 25 tane, İmranlı’da grup olarak çalışma yapıyoruz. Bizim camimizde erkek kız olarak 100 talebemiz var, yaz kış devam ediyoruz.”

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments