Perşembe, Eylül 23, 2021
Ana Sayfa Haber Ayancıktan Haberler 82 nci İzmir Fuarında Ayancık Standı Büyük İlgi gördü

82 nci İzmir Fuarında Ayancık Standı Büyük İlgi gördü

82 nci İzmir Enternasyonal fuarında Sinop ili ilçeleriyle birlikte onur konuğu olarak özel bölümde yerini aldı. Devlet olarak Sirilanka’nın ve il olarak da Sinop’un onur konuğu olduğu İzmir Enternasyonal Fuarı, 82. yılında 63 ülkeden toplam bin 125 firmanın katılımıyla kapılarını açtı. 10 gün süren fuarda Ayancık standı da büyük ilgi gördü.

Ayancık kaymakamlığı ve Ayancık Belediyesi’nin de katıldığı İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), TBMM Başkan Vekili Güldal Mumcu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, İzmir milletvekilleri, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, Sri Lanka Sanayi ve Ticaret Bakanı Rishad Bathiudeen ile 20’si bakan düzeyinde 40 ülkenin temsilcileri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, konuk devlet temsilcileri, üst düzey bürokratlar ve iş dünyasının temsilcilerinin katılımıyla açıldı. 29 Ağustos – 8 Eylül Tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Ayancık standını biz de ziyaret etme imkânı bulduk.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments