Cumartesi, Ekim 1, 2022
Ana Sayfa Haber Ayancıktan Haberler Ayancık halkı Birlik ve Kardeşlik iftarında buluştu

Ayancık halkı Birlik ve Kardeşlik iftarında buluştu

Ayancık’ta Kaymakamlığın öncülüğünde ve iş adamlarının desteğiyle düzenlenen Birlik ve Kardeşlik iftarı, 22 nisan 2022 cuma akşamı Cumhuriyet meydanında geniş bir katılımla yapıldı. Ayancık Kaymakamı İsmail Pendik, iftar yemeği sonrasında yaptığı konuşmasında şöyle dedi: “Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayında sizlerle bir arada olmanın, aynı sofrada iftar yemeğini paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Ramazan ayının uhreviyatını yaşamak, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirmek için düzenlemiş olduğumuz iftar davetimize icabetinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, yaklaşmakta olan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.”
Daha sonra ilçe kaymakamı tarafından iftar programına yaptıkları katkılardan dolayı iş insanları Zeki Özünlü ve Kibar Ekşi’ye teşekkür belgesi takdim etti.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments