Perşembe, Ağustos 5, 2021
Ana Sayfa Haber Ayancıktan Haberler Ayancık Belediyesporlu Emrah Kandemir maçta hayatını kaybetti

Ayancık Belediyesporlu Emrah Kandemir maçta hayatını kaybetti

Sinop 1’nci Amatör Küme Ligi’nde mücadele eden Ayancık Belediyespor, 28 Aralık 2014 Pazar günü deplasmanda Türkeli Belediye Esnafspor ile karşılaştı. Mücadelinin 23’ncü dakikasında rakibi ile girdiği ikili mücadelede göğsüne darbe alan Ayancık Belediyespor’un defans oyuncusu Emrah Kandemir, birden yere yığıldı. Genç futbolcuya müdahale etmek isteyen ambulans stada giremeyince iş makinesiyle stadın duvarı yıkıldı.

Uzun süre sahada yerde kalan Emrah Kandemir, ilk müdahalenin ardından Türkeli Devlet Hastanesi’ne oradan da Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak durumu ciddiyetini koruduğu için Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Burada tedavi altına alınan evli ve 2 çocuk babası Emrah Kandemir, üç gün sonra yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak 28 yaşında hayatını kaybetti.

Armutluyazı Köyünden Emrah Kandemir’in cenazesi, 2 Ocak 2015 Cuma günü, Sinop, Gerze ve Türkeli’nden gelen çoğunluğu gençlerden oluşan büyük bir kalabalıkla, Cevizli Mahallesi Yeni Sanayi Camisinde kılınan Cuma namazına müteakip Armutluyazı Köyü Şabanoğlu mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments