Perşembe, Ağustos 5, 2021
Ana Sayfa Haber Ayancıktan Haberler Ayancık'ta "Aldora" beyaz eşya, mobilya ve halı Mağazası Açıldı

Ayancık’ta “Aldora” beyaz eşya, mobilya ve halı Mağazası Açıldı

Ayancık’ta uzun yıllardır beyaz eşya ve mobilya sektöründe hizmette bulunan Tuncay Yurbaş’ın yeni yapılan dört katlı binasında “Aldora” mobilya ve beyaz eşya mağazası hizmete açıldı.

20.06.2014 Cuma günü saat 13.30’da hizmete açılan Aldora Sinop Mağazasının açılış törenine İlçe Kaymakamı Suat Yıldız, Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Emniyet Müdürü Erhan Eraslan, siyasi parti üyeleri, idari amirler ve Ayancık halkı katıldı.

Törende İlçe Kaymakamı Suat Yıldız kısa bir açılış konuşması yaptı. Ardından edilen dua ile kurdele kesilerek açılış yapıldı.

(www.aldora.com.tr) linkinden aldığımız bilgiye göre; “Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 42.000 m²’si kapalı olmak üzere, toplam 50.000 m² alan üzerinde kurulu üretim tesisi ile ALDORA Mobilya bugün üretimine devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne 50’yi aşkın olmak üzere, aktif olarak 20 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatı, 600’ün üzerinde grup çalışanı, yurt içinde 100’ü aşkın ALDORA bayi ve yurt dışındaki ALDORA bayi ve konsept mağazaları ile ‘’ALDORA’’, Türkiye’de sektörünün önde gelen mobilya markaları arasında yer almak ile birlikte gelecek yıllarda Dünyada sektörünün önde gelen mobilya markası olmaya adaydır. “

(http://ayancik.sinopsanalgezinti.com/yurbas-ticaret/) adresinden Aldora Ayancık mağazasını internet otrtamında sanal olarak gezip inceleyebilirsiniz.

Dört katlı binada ve 2.500 metrekarelik alanda Sinop’un en büyük beyaz eşya, mobilya ve halı mağazasını açtıklarını belirten Tuncay Yurbaş’a yeni işyerinin hayırlı olmasını diliyoruz.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments