Pazartesi, Eylül 26, 2022
Ana Sayfa Haber Ayancıktan Haberler Büyükdüz'deki mezarlıkta hırsızlık

Büyükdüz’deki mezarlıkta hırsızlık

Ayancık Büyükdüz köyü muhtarı Salih Akın’ın sosyal medyada verdiği habere göre 19.06.2021 gecesi bir hırsızlık olayı yaşanmış. 15 Temmuz şehidi Ömer Can Açıkgöz’ün de bulunduğu Büyükdüz Köyü Kıran Mezarlığındaki çeşmenin merdiven ve çevresinde bulunan alüminyum korkuluklar kimliği belirsiz vicdansız kişi ve kişiler tarafından çalınmıştır. Muhtarlık, konuyla ilgili herhangi bir bilgisi olanların Büyükdüz Köyü muhtarı Salih Akın’a ve Jandarmaya (156) bilgi vermelerini rica ediyor.

NOT: Ayancık Gazetesinin (03.07.2021) verdiği bilgiye göre olayla ilgili kişiler yakalanmışlar. Soruşturma başlatan Ayancık ilçe Jandarma ekipleri ve Türkeli emniyet Müdürlüğü işbirliği ile 3 kişinin yakalanarak Ayancık Adliyesine getirildiği bildirildi.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments