Coşkun Esen

Coşkun Esen

1971 Yılında Sinop’un Ayancık ilçesinde doğdu.

İlk ve Ortaöğrenimini Ayancık’ta tamamladı. Yüksek öğrenimini ise Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 1995 yılında tamamladı.

Aynı yıl İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesi Fahrettin Özdoğru Ticaret Meslek Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak atandı. Burada 3 yıl çalıştıktan sonra zorunlu bölge hizmetini yapmak üzere Ayancık Atatürk (Cevizli) İlköğretim okuluna atandı. 2000 yılında Anadolu Liselerine öğretmen seçme sınavını kazanarak Ayancık Anadolu Lisesine Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak atandı.

Ocak 2003 yılından itibaren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube müdürü olarak görevlendirildi. Buradaki 8 yıllık görevin ardından, Ocak 2012 de Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tayin oldu.

Önceki İçerikSalim Vural
Sonraki İçerikHayri Öztürk
SeSiÖz
Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardım, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu site ismi olarak benimsedim. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadım. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments