Pazartesi, Eylül 26, 2022
Ana Sayfa Haber Ayancıktan Haberler Hakan Ünsal'ın ağabeyi toprağa verildi

Hakan Ünsal’ın ağabeyi toprağa verildi

Galatasaray ve Milli Takımımız Değişmez Sol Beki Ayancık’lı Futbolcumuz, Hakan Ünsal’ın Ağabeyi Hasan Ünsal Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti. Ağabeyinin cenaze namazında gözyaşlarına hakim olamayan Hakan Ünsal, ‘Söylenecek şey çok az. Mekanı cennet olsun. Dua etmekten başka yapacak birşey yok.’ dedi.

İzmit’teki Acıbadem Hastanesi’nde yaşamını yitiren Hasan Ünsal için İzmit Yahya Kaptan Cami’nde 18.11.2012 günü ikindi namazına müteakkip cenaze namazı kılındı. Namaza, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Hakan Ünsal ve Hasan Ünsal’ın yakınları katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Hasan Ünsal, bir müddet omuzlara alınarak cenaze arabasına konuldu. Ünsal, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze namazında oldukça üzgün olduğu gözlenen Hakan Ünsal, ağabeyinin 46 yaşında oldu?unu belirterek, “Kalbindeki bir rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olması gerekiyordu. Ondan sonraki süreçte kalbiyle ilgili başka problemleri çıktı. Akciğerle ilgili problemde ilerleyen bir süreç vardı. Ameliyat olduktan yaklaşık bir ay sonra kaybettik. Takdiri ilahi buymuş. Ölüm kime gelirse gelsin hangi yaşa gelirse gelsin acı. Tabii söylenecek şey çok az. Mekanı cennet olsun demekten başka, dua etmekten başka yapacak birşey yok. Acımızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Dua etsinler.” dedi.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments