Se Si Öz

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

Ayancık’taki futbol sahası baştan aşağı yenilendi

Ayancık’taki futbol sahası, yani resmi adıyla Ayancık Gazi Stadı baştan aşağı yenilendi ve suni çimleme yapılarak modern bir futbol sahası görünümü kazandı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 31 Mart 2010 20:09 Devamını oku...
 

Ayancık'ta "Termik Santrale Hayır" mitingi yapıldı

10.01.2010 pazar günü, Ayancık Çevre Platformu tarafından, Çaylıoğlu köyünde yapılması planlanan Termik santral için "Santrale Hayır" mitingi vardı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:15 Devamını oku...
 

2009 Yılı Hacılarından bir grup Hicaza uğurlandı

Miladi:2009/Hicrî:1430 yılı Ayancık'tan Hacca gidecek Hacı adaylarından bir grup törenle uğurlandı. Şirket kanalıyla Hacca gideceği öğrenilen hacı adaylarından, Ayancık Belediye Başkanının kardeşi Turan Ergün, eşi ve kayınvalidesi ile 6 Kasım 2009 Cuma akşamı otogarda yapılan merasimle uğurlandı.

Son Güncelleme: Çarşamba, 10 Mart 2010 23:16 Devamını oku...
 


Sayfa 48 / 48

Başlıklar

Ayancık Belediyesi yaz dönemi yaklaşırken Ayancık'ın çehresini değiştiren ve güzelleştiren proje ve çalışmalara hız verdi. Sahilde Apart Otel karşısından başlayarak İskele Meydanı'na kadar devam edecek olan büyük projenin ilk etabında beton yollar, yeşil alanlar, çay bahçeleri, satış büfeleri, kamelyalar ve ağaçlandırma çalışmaları yapılıyor.

İkinci olarak Kantarcıoğlu sapağının başından Köprübaşı kavşağına kadar olan kısım, devamında Tümerkan Caddesi'ni de kapsayacak şekilde yayaların daha rahat yürümesi için çift taraflı kaldırımlar genişletilirken, orta yolun da zemin yenilemesi gerçekleştiriliyor. Bütün bu çalışmalarda en büyük destek İstanbul Büyükşehir Belediyesinden geldi. Ayancık Belediyesi'nin talebini geri çevirmeyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ayancık'a yaklaşık 200 TIR malzeme gönderdi. Üçüncü önemli çalışma da aşağıerkengünez mahallesi çayiçi kenarındaki yeni sanayi yolu yarısı beton yarısı parke olarak yeniden düzenleniyor.

Google

Ara

Bul