Se Si Öz

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
SeSiÖz - Anasayfa

Ayancık İmam Hatip Lisesi mezunları bir araya geldi

e-Posta Yazdır PDF

AYİMMDER derneğinin organizesiyle Ayancık İmam Hatip Lisesi mezunlarını bir araya getirmeyi amaçlayan mezunlar günü toplantısı, Ramazan bayramının üçüncü günü, yani 19 Temmuz 2015 Pazar günü ikindiden sonra Ayancık İHL bahçesinde gerçekleştirildi. Toplantıya eski mezunlardan ve Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, Ayancık Müftüsü Ömer Ergül, Milli Eğitim ilçe müdürü Murat Altındal, eski mezunlardan ve İstanbul Adalar müftüsü Kamil Tuncel, eski müdürlerden Hamdi Kınal, eski Ayancık Müftüsü Mehmet Karaman ile eski ve yeni birçok İmam Hatipli katıldı.

 

Toplantı İstiklal Marşı ile başladı. Sonra, Ayancık İHL mezunlarından ve Merkez Camii İmam Hatibi Sefer Kırbacı tarafından Kur’anı Kerim okundu. Ardından AYİMMDER başkanı Mustafa Şahin, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Akabinde İmam Hatip Lisesinin şimdiki müdürü Ahmet Erken, Ayancık Müftüsü Ömer Ergül, eski müdürlerden Hamdi Kınal ve Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün birer konuşma yaptı. Ayrıca Ayancık İHL mezunlarından ve aynı zamanda İstanbul-Adalar Müftüsü olan Kamil Tuncel’e söz verildi. Kâmil Tuncel, okulun açıldığı ilk yıllarda çekilen sıkıntıları ve yapılan saldırıları anlattı.

Bu arada Mustafa Şahin, Fikret Yaman ve Murat Demir’den oluşan ilahi grubunun birbirinden güzel seslendirdiği ilahiler eşliğinde misafirlere ‘pilav-ayran-tatlı’ dağıtıldı.Toplantı sonunda toplu resim çekildi ve okul gezildi…

Üstteki resmi büyük görmek için resmin üzerine tıklayın

Proğramdan bir bölüm VİDEO görüntüsü için buraya TIK'layın >>>

Son Güncelleme: Pazar, 26 Temmuz 2015 15:51