Se Si Öz

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
SeSiÖz - Anasayfa Ayancık'tan Haberler AYİMMDER’den Dayanışma Günü

AYİMMDER’den Dayanışma Günü

e-Posta Yazdır PDF

Ayancık İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri derneği AYİMMDER tarafından, 08.07.2016 Cuma günü saat 17:30 da Ayancık Anadolu İHL bahçesinde, Mezunlar arasında “Birlik ve Dayanışma günü” programı düzenlendi. Proğrama eski ve yeni birçok mezun ve gönüldaş katıldı. Programa İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim’in okunmasıyla başlandı. Sunuculuğunu Afetevleri camii imam Hatibi Murat Demir'in yaptığı program, daha sonra AYİMMDER başkanı, Ortaerkengünez camii İmam Hatibi Mustafa Şahin’in açılış konuşmasıyla devam etti.

Konuşmalar sırasıyla; İHL Müdürü Ahmet Erken’in okul hakkında bilgilendirme konuşması, Eski Müdürler adına Hamdi Kınal, mezunlar adına İlyas Özdemir kısa bir selamlama konuşmaları yaptılar. Daha sonra AYDOST ilahi korosunun birbirinden güzel ilahileri eşliğinde yemek ve ayran ikramı yapıldı. Daha sonra toplu fotoğraf çekimi ve okulun gezilmesiyle program sona erdi.

Ayimmder başkanı Mustafa Şahin, Program’ın hazırlanmasında katkı ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, 2017 İHL Mezunları ve gönüllüleri buluşmasında toplanmak ve görüşmek üzere katılımcılara teşekkür etti.

(Resmin üzerine tıklayarak büyük olarak görebilirsiniz)

Proğramla ilgili video görüntüsünü izleyebilirsiniz >>>

Son Güncelleme: Cumartesi, 21 Eylül 2019 16:07