Se Si Öz

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
SeSiÖz - Anasayfa Ayancık'tan Haberler Ak Parti Ayancık Belediye Başkan Adayı Recep Ak

Ak Parti Ayancık Belediye Başkan Adayı Recep Ak

e-Posta Yazdır PDF

31 mart 2019 yerel seçimlerinde seçime katılacak olan AK Parti Sinop İlçe Belediye Başkan Adayları 12.01.2019 cumartesi günü saat 14 de düzenlenen bir toplantı ile açıklandı. 2017 de yapımı tamamlanan yeni Sinop Kültür Merkezi salonunda yapılan toplantıya, AK Parti MKYK Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ve Sinop’taki bütün ilçelerden teşkilat ve taraftarları katıldı.

Programda sırasıyla AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Ali Çöpcü, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ile AK Parti MKYK Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur birer konuşma yaptı. Konuşmalarında birlik ve beraberlik mesajı veren AK Partili vekiller, Sinop’u AK Belediyecilik hizmetleri ile buluşturmak istediklerini belirttiler.

Yapılan konuşmalardan sonra, milletvekili Murat Baybatur tarafından ilçe belediye başkan adayları sırayla sahneye davet edildi. Ayancık’ta aday gösterilen Recep Ak, mevcut belediye Başkanı Aslan Özdemir ile sahneye çağrıldı. Daha sonra sırasıyla Boyabat adayı Şefik Çakıcı, Dikmen adayı Adnan Acar, Durağan adayı Ahmet Kılıçarslan, Erfelek adayı Mehmet Uzun, Gerze adayı Cevat Şensoy, Saraydüzü adayı Hasan Peker, Türkeli adayı Veysel Şahin, Sinop adayı Ali Çöpcü alkışlar ve sloganlar eşliğinde sahneye çıktı. Çekilen fotoğrafların ardından aday tanıtım toplantısı sona erdi.

AkParti adayları tanıtım videosu >>>

İlçe Başkan Adayları şu şekilde;

Ayancık: Recep AK

Boyabat: Şefik ÇAKICI

Dikmen: Adnan ACAR

Durağan: Ahmet KILIÇASLAN

Erfelek: Mehmet UZUN

Gerze: Cevat ŞAHİN

Türkeli: Veysel ŞAHİN

Saraydüzü: Hasan PEKER

 

Son Güncelleme: Salı, 22 Ocak 2019 15:57