Perşembe, Eylül 23, 2021
Ana Sayfa Haber Ayancıktan Haberler Stadyum yanında modern şehir parkı yapımı hızla devam ediyor

Stadyum yanında modern şehir parkı yapımı hızla devam ediyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İller Bankası A.Ş ve Ayancık Belediyesinin kendi kaynaklarından karşılanarak ortak proje kapsamında stadın yanına 5 dönümlük arazi üzerine kompleks bir park tesisi yapılıyor. Belediye Başkanı Ayhan Ergün, çalışmalar ile ilgili bir değerlendirmede bulunarak şöyle dedi: “İlçemize yakışan projeleri bir bir kazandırmaya devam ediyoruz. Bunlardan birisi de şehir park projesi. Kent yaşamına uygun, vatandaşların aileleri ile beraber kaliteli vakit geçirebilecekleri parklar inşa ederek, vatandaşların gönül rahatlığıyla gelecekleri ve huzur içerisinde dinlenebilecekleri bir ortam hazırlanıyor.

Şehir Parkı tamamlandığında; Sosyal etkileşim ve toplumsal birlikteliklerin sağlanacağı şehir parkı, çocukların ve ailelerin vazgeçilmez mekânları olacak. Şimdiden İlçemiz ve ilçe halkımıza hayırlı olmasının temenni ediyor, Şehir Parkının İlçemize kazandırılmasında emeği geçen; Ak Parti Sinop Milletvekili ve TBMM İç İşleri Komisyon Başkanı Sayın Mehmet Ersoy’a ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İller Bankası yetkililerine hem halkım adına hem şahsım adına minnet ve şükranlarımı sunarım”.

SeSiÖz
Selim Sinan Öztürk. Ayancık doğumlu. İHO ve AÖF Önlisans mezunu. Okulda duvar gazetesi çıkarırken bazan isim olarak sesiöz yazardı, Necip Fazıl'dan esinlenerek. Sonradan bunu kişisel olarak hazırladığı site ismi olarak benimsedi. Ayancık'tan iyiye güzele yönelik haberler ve yazılar yazmaktı maksadı. Yazmak bazan ihtiyaç gibi oluyor. Böylece birşeyler ortaya çıkıyor işte...

Most Popular

Recent Comments